Zamknij [x]
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

UOKiK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkęWersja z wysokim kontrastemWersja tekstowaWersja tekstowaKanał RSSPobierz kod QREnglish version

Tu jesteś: Strona główna > BIP > Udostępnienie akt sprawy

Udostępnienie akt sprawy

Urząd udostępnia do wglądu akta prowadzonych postępowań osobom uprawnionym do dostępu do akt zgodnie z przepisami Kodeksu postępowania administracyjnego, tj. stronom i ich pełnomocnikom. W czytelni udostępniane są akta postępowań prowadzonych przez komórki organizacyjne zlokalizowane w siedzibie Urzędu przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Akta udostępniane są w siedzibie Urzędu, na podstawie złożonego zapotrzebowania, w dni robocze od godziny 9.00 do 15.00, z półgodzinną przerwą od godziny 12.00 do 12.30. Zamawiający składają zapotrzebowanie na akta na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu czytelni akt w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów załączonego do niniejszego ogłoszenia.

Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się z treścią klauzuli informacyjnej.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres poczty elektronicznej [SCODE]YWt0YUB1b2tpay5nb3YucGw=[ECODE].

Zapotrzebowanie na akta powinno być złożone z wyprzedzeniem minimum 1 dnia roboczego. Urząd nie jest związany wskazanym przez zamawiającego akta terminem. Udostępnienie akt może nastąpić najwcześniej pierwszego dnia  roboczego od złożenia zapotrzebowania.

Ustalając godzinę, pracownik czytelni dodaje 15 minut na dokonanie czynności wstępnych w szczególności: sprawdzenie tożsamości, wpisanie do rejestru udostępnienia akt, wydanie akt. Pracownik czytelni potwierdza zamawiającemu datę oraz godzinę udostępnienia akt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Pliki do pobrania

Rejestr zmian

Data wytworzenia: 2020-12-02 15:24
Zatwierdził: Sebastian Kaczmarczyk
Data udostępnienia: 2021-02-08 14:03
Wprowadził: Tomasz Nastulak

Do góry

Zobacz także:
Służba CywilnaUE