Zamknij [x]
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

UOKIK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkęWersja z wysokim kontrastemWersja tekstowaWersja tekstowaKanał RSSPobierz kod QREnglish version

Tu jesteś: Strona główna > Zgłoś problem

Zgłoś problem

W dniach 13-16.09.2019 r. mogą być czasowo niedostępne systemy: SUDOP i SHRIMP. Trwają prace nad przywróceniem działania tych systemów. Przepraszamy za niedogodności z tym związane.


W przypadku wystąpienia problemów technicznych z działaniem serwisów internetowych Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów prosimy o kontakt na adres mailowy [SCODE]d2VibWFzdGVyQHVva2lrLmdvdi5wbA==[ECODE] lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Administratorzy systemów nie udzielają porad konsumenckich.

W razie dodatkowych pytań związanych z systemami SUDOP i SHRIMP prosimy kontaktować się bezpośrednio z dedykowanymi administratorami:
https://uokik.gov.pl/sporzadzanie_sprawozdan_z_wykorzystaniem_aplikacji_shrimp.php#faq1945

Zgodnie z obowiązującym prawem, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie udziela pomocy w indywidualnych sprawach, a jedynie podejmuje działania w przypadku naruszenia zbiorowych interesów konsumentów. Konsumenci, którzy chcą do UOKiK zgłosić skargę mogącą być podstawą do wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie naruszenia zbiorowych interesów konsumentów, powinni złożyć ją na piśmie pod adresem Urzędu.

W sprawach indywidualnych bezpłatną pomoc prawną konsumenci mogą uzyskać u miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów lub w jednej z organizacji konsumenckich (Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).


Formularz do zgłaszania problemów technicznych z serwisami internetowymi Urzędu

Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych znajdują się w klauzuli informacyjnej.

Formularz

Do góry

Zobacz także:
Służba Cywilna100-lecie odzyskania niepodległościBezpieczne place zabawEuropejskie Centrum KonsumenckieUE