Zamknij [x]
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

UOKiK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkęWersja z wysokim kontrastemWersja tekstowaWersja tekstowaKanał RSSPobierz kod QREnglish version

Tu jesteś: Strona główna > Zgłoś problem

Zgłoś problem

W przypadku wystąpienia

  • problemów technicznych z działaniem serwisów internetowych Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów prosimy o kontakt na adres mailowy [SCODE]d2VibWFzdGVyQHVva2lrLmdvdi5wbA==[ECODE] lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego.
  • problemów technicznych związanych z dedykowanymi systemami SUDOP i SHRIMP prosimy kontaktować się bezpośrednio z dedykowanymi administratorami
    a) za pomocą poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: [SCODE]c2hyaW1wQHVva2lrLmdvdi5wbA==[ECODE]
    b) za pomocą poniższego formularza kontaktowego (sprawy związane z aplikacją SUDOP lub SHRIMP)
    c) telefonicznie - numery telefonów znajdą Państwo na stronie:
    https://www.uokik.gov.pl/kontakt_do_administratorow_aplikacji_shrimp_i_sudop.php

W przypadku problemów konsumenckich prosimy zapoznać się ze stroną:
https://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php


Za pomocą poniższego formularza można wysyłać wszelkie zgłoszenia błędów technicznych, podatności, literówek, niepoprawnych odnośników, wszelkie sugestie dot. działania systemów, usprawnień, funkcjonalności itp.

Informujemy, że w dniu 1 grudnia br. została uruchomiona nowa aplikacja SHRIMP2, którą można uruchomić we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, jak: Mozilla Firefox, Edge, Opera, Google Chome, a także Safari (MacOS).

Aplikacja SHRIMP2 zawiera wszystkie przesłane przez dotychczasową aplikację SHRIMP sprawozdania o udzielonej pomocy i informacje o nieudzieleniu pomocy. Przeniesione zostały także loginy i hasła wszystkich użytkowników, zatem dostęp do nowej aplikacji jest możliwy poprzez stronę https://shrimp.uokik.gov.pl za pomocą dotychczasowego identyfikatora (loginu) oraz hasła do aplikacji SHRIMP.

W zakładce "Pliki pomocne przy sporządzaniu sprawozdań i instrukcje" znajduje się  Podręcznik użytkownika SHRIMP2 oraz nowy formularz pomocniczy do wczytywania sprawozdań z pliku. W przygotowaniu jest instrukcja automatycznego ładowania sprawozdań z innych systemów za pomocą API (Application Programming Interface).


 

Formularz do zgłaszania problemów technicznych z serwisami internetowymi Urzędu

Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych znajdują się w klauzuli informacyjnej.

Formularz

Do góry

Zobacz także:
Służba CywilnaUE